Baťůžkáři

Máš to? Mám. A neměli jsme si napřed říct heslo. Asi jo. Tak, Noc je temná. Dobře, Růže chrání nás. Ou kej. Kolik to dneska dalo? Dvanáct kulí jako v Sarajevu. Nemělo jich být devět? Seš vadnej, jasně jsme se domluvili na dvanácti. Ale né, v tom Sarajevu! Co blbneš, já v Sarajevu nebyl. Kulí jestli nemělo být devět v tom Sarajevu? To máš teď už jedno. Kdy to rozdělíme? Já už jsem to rozdělil. Už? A není to brzo? Nemůžem‘ to nechat pohromadě. To je moc nebezpečný. Ty už sis svoje vzal? Jo, tvých pět jablek je v batohu.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: