Baťůžkáři

Máš to? Mám. A neměli jsme si napřed říct heslo. Asi jo. Tak, Noc je temná. Dobře, Růže chrání nás. Ou kej. Kolik to dneska dalo? Dvanáct kulí jako v Sarajevu. Nemělo jich být devět? Seš vadnej, jasně jsme se domluvili na dvanácti. Ale né, v tom Sarajevu! Co blbneš, já v Sarajevu nebyl. Kulí jestli nemělo být devět v tom Sarajevu? To máš teď už jedno. Kdy to rozdělíme? Já už jsem to rozdělil. Už? A není to brzo? Nemůžem‘ to nechat pohromadě. To je moc nebezpečný. Ty už sis svoje vzal? Jo, tvých pět jablek je v batohu.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,089 hits @ this blog
%d bloggers like this: