Martin Fendrych: Nastává rozkvět VŠ!

O učitele základních škol a školek a gymnázií vládě zjevně nejde. Považuje je za krotké, nebojí se jich. Klidně jim osekává nedávno (údajně) zvýšené platy. Ale vzpoura vysokoškoláků, to je jiné kafe, těch se bojí, umějí to s Facebookem. Stačí si vzpomenout na to, jak studenti pomohli přesvědčit veřejnost, aby kroužkovala, a díky tomu vypadla ze sněmovna taková "esa" jako kupříkladu Ivan Langer. O studenty VŠ vládě jde, na ty se myslí.

Přitom je jasné, že vláda potřebuje ze studentů vytahat peněz co nejvíc. Ono uživit všecky ty tiché kmotry, všecky ty natažené ruce, to vážně není legrace, to zas musíme chápat.

Možná je čas na to, začít tituly prodávat nejen načerno, ale i oficiálně. Už dnes takové školy jsou a mnohý státní úředník či politik v nich bravurně, spolužáky takřka neviděn, "vystudoval", tak třeba šéfka kabinetu pana premiéra.

Martin Fendrych: Nastává rozkvět VŠ! @ tyd

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Martin Fendrych, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Květen 2012
Po Út St Čt So Ne
« dub   čvn »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: