Výjezdovka v průvanu

Parlamentní obchodně – projektový tým vystupující pod zkratkou VV společně se svými územními soukmenovci konferoval v Hradci Králové. Státní televize to sledovala živě z pražského studia a na linkách měla pověšeného svého detašovaného pracovníka. Není divu, že se na závěrečném brífinku právě on přihlásil jako první se skutečně odborným dotazem, proč mentální bouři nepořádají v Praze. Komici z předsednictva hozenou rukavici zvedli a mluvili o šetření a vycházení vstříc krajským účastníkům, protože Hradec je pro ně dosažitelnější. Ale hlavně, oni přece nejsou pragocentrická strana, pravil s mandlovým pohledem do kamery exnovácký investigativec. Jistě to myslel upřímně, jak to jenom on umí.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,433 hits @ this blog
%d bloggers like this: