Martin Fendrych: Tunel IZIP: 1,8 miliardy v pekle

Firmu IZIP založili poslanci ODS Milan Cabrnoch a Miroslav Ouzký (dnes poslanci Evropského parlamentu) a lékař Pavel Hronek. Takže víme, kdo je za těch 1800 vyhozených milionů odpovědný. To by bylo v normální zemi velice důležité. U nás je to ale fuk.

Podstata věci, která by nám neměla uniknout: někdo tady kradl a jeho zisky šly do stamilionů, ba do miliard. Víme, kdo je za VZP odpovědný, ale taky víme, že k odpovědnosti nikdo volán nebude. Stát tu často funguje jako prázdná schránka, přes niž se peníze převádějí do kapes lupičů, kteří jsou buď přímo politiky, nebo jsou s nimi jedna paže.

Martin Fendrych: Tunel IZIP: 1,8 miliardy v pekle @ tyd

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Martin Fendrych, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,089 hits @ this blog
%d bloggers like this: