Martin Fendrych: Tunel IZIP: 1,8 miliardy v pekle

Firmu IZIP založili poslanci ODS Milan Cabrnoch a Miroslav Ouzký (dnes poslanci Evropského parlamentu) a lékař Pavel Hronek. Takže víme, kdo je za těch 1800 vyhozených milionů odpovědný. To by bylo v normální zemi velice důležité. U nás je to ale fuk.

Podstata věci, která by nám neměla uniknout: někdo tady kradl a jeho zisky šly do stamilionů, ba do miliard. Víme, kdo je za VZP odpovědný, ale taky víme, že k odpovědnosti nikdo volán nebude. Stát tu často funguje jako prázdná schránka, přes niž se peníze převádějí do kapes lupičů, kteří jsou buď přímo politiky, nebo jsou s nimi jedna paže.

Martin Fendrych: Tunel IZIP: 1,8 miliardy v pekle @ tyd

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Martin Fendrych, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,459 hits @ this blog
%d bloggers like this: