bLilla

Dobrý den, poznáte, co je pomazánka v plechovce a v dóze? ptám se čupící doplňovačky v uniformě. Tohle je myslím plechovka, říká mému opasku, když se postaví. Máte plný počet bodů, ale také špatné cenovky na regálu. Ale já za to nemůžu. Já vám neříkám, že za to můžete, ale jako nejbližší reprezentantku firmy v dohledu vás informuji, že klamete zákazníky. Tedy i mě. Ale to dělá šéf. Je v práci? Jó. Skočte pro něho. Odspěchá delegovat zodpovědnost vyššímu platu. V čem je problém? zajímá se příchozí neuniformovaný velitel. Máte na regálu nejen špatně umístěné a téměř nečitelné cenovky u zboží, ale ještě navíc jsou na nich špatně uvedeny druhy balení, hmotnosti a tedy i ceny za referenční jednotku. Za to já nemůžu, to dělají nákupčí. Prý jste tady šéfem a nemáte za to zodpovědnost? Ne, za to zodpovídají nákupčí. Pak vám mohu jen doporučit, abyste jejich fotky umístil ke vchodu pod nadpis Dnešní ceny vám připravili. To bych tady do hodiny už nepracoval, mňoukla přes rameno malinkatá proplešatělá hlavička, když opět mizela za regálem. Management je řehole.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Květen 2012
Po Út St Čt So Ne
« dub   čvn »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,240 hits @ this blog
%d bloggers like this: