K nevydržení

Nějak se nám to zase nahrnulo. Včera se za moderování kozlíka Kopýtka jal klotový rukáv z Ministerstva vnitra obhajovat bezzubý úřednický kodex. Exlidovecký ústavník a právní doktor Vynikající zase vysvětloval, proč a jak moc jsou už dnes první tři dny nemoci bez nemocenské odlišné od těch samých dní před pár lety a proč si tedy zasloužily o sto osmdesát stupňů otočené rozhodnutí nejvyšší soudní instance. Můžete být povahy mírné, vychování takřka šlechtického, ale uprostřed takové exprese se jednoduše seberete a jdete do kolny brousit vidle v naději, že čím zuřivěji budete hroty zušlechťovat, tím se stanou menšími a tedy bezpečnějšími.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,441 hits @ this blog
%d bloggers like this: