Tržiště

Při pohledu na zdejší tragikomickou politickou scénu nejsou výjimkou ani názory, že je úplně zbytečné pořádat volby, ale že by se v pravidelných termínech přihlásili zájemci a z nich by se jednoduše losovalo. Údajně by to ušetřilo podstatnou část volebních nákladů a výsledek by se od dnešní skutečnosti lišil především tím, že by to nejméně na počátku funkčního období podstatně eliminovalo předem dohodnuté, zaplacené a stranami provolené kmotrovské struktury. Kdyby se namísto losu pořádalo na dosud volené pozice výběrové řízení s jednoduchými požadavky na kandidáty, posty by se zcela jistě obratem proměnily na neplacené. Žádný plat, jen proplácení doložených nákladů.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,445 hits @ this blog
%d bloggers like this: