L.atence I.nsolvence D.emagogie E.xtirpace M.anipulace

Že tahleta partička kolem bůrové komtesy není žádný mozkový trust, není novinkou. Některé ale přece jen může překvapovat, že se to nejen nelepší, ale že už chybí i očividná snaha to přikrývat. Dokonce by se to dalo vyložit jako snaha o resuscitaci neživého formou zpozdilé provokace. Pokud je prezentace nového názvu a výzvy výtvarně zdatným k návrhu partajního loga doprovázena vyjádřením vůdkyně ‘hodláme se zasadit o obnovu důvěry veřejnosti v systém parlamentní demokracie a politiky’, těžko se vyhnout slovům jako nehoráznost a sprostota. Pro logo se hodí vydlabaná dýně a nebo tykev, aby se elektorát konečně viděl jako v zrcadle.

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon &  Apple's Stuff.

Posted in 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archives

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 142,625 hits @ this blog
%d bloggers like this: