Nestraník

Vládní šéf se po parlamentním kalení koaliční oceli sám chopil obsazování měsíc volné pozice ministra školství. Protože se nehodlá ohlížet na imaginární následnictví vládních práv a pozic Peakovců po Bártovcích, nabídl post profesorovi a prorektorovi univerzity. Socani měli okamžitě výhrady, že se nejedná o člena jedné z vládních stran. Ve volební kampani pro ně bude totiž obtížnější zasahovat partajní cíle. Ono to s tím nepříslušnictvím nebude tak horké, když si ministerského novice vloni vybral premiér jako svého vědeckého poradce a který se už dva dny před jmenováním prezentuje blábolem: Bylo by ode mě neodpovědné, nabídku odmítnout. Tedy jako běžný straník.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,445 hits @ this blog
%d bloggers like this: