Duchařina

Když se jmenujete Josef Novák a okradou vás, dočkáte se podpory od přátel i od nejbližších příbuzných. Ale už pro tři sta kilometrovou tetičku možná budete jen nedospělý lehkovážník, co si ničeho neváží, nedává pozor na svoje věci a nebo chodí tam, kam by neměl. Často je i místně příslušná policejní služebna plná takových tet a strýčků. Když vás pokřtili Jeroným Církev, zdá se úplně jedno kdo, kde, jak, o co a kolikrát vás okradl. Trváte-li na spočitatelné satisfakci, stovky zdejších historiků na kilometr čtvereční vás začnou proškolovat, že nemohlo být ukradeno něco, co po staletí nikdy nebylo vaše.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: