Duchařina

Když se jmenujete Josef Novák a okradou vás, dočkáte se podpory od přátel i od nejbližších příbuzných. Ale už pro tři sta kilometrovou tetičku možná budete jen nedospělý lehkovážník, co si ničeho neváží, nedává pozor na svoje věci a nebo chodí tam, kam by neměl. Často je i místně příslušná policejní služebna plná takových tet a strýčků. Když vás pokřtili Jeroným Církev, zdá se úplně jedno kdo, kde, jak, o co a kolikrát vás okradl. Trváte-li na spočitatelné satisfakci, stovky zdejších historiků na kilometr čtvereční vás začnou proškolovat, že nemohlo být ukradeno něco, co po staletí nikdy nebylo vaše.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
M T W T F S S
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,089 hits @ this blog
%d bloggers like this: