Martin Fendrych: Vláda zeslábla, kmotři posílí

Pokračování nečaso-kalousko-peakovců je nemilé i z jiného důvodu. Posilují komunisti. Sílí hlasy, že demokracie se přežila, že nefunguje. A právě toto vyslovení důvěry může být dobrým příkladem. Proč? – Oč šlo v poslední krizi? Zbavit se alespoň před veřejností, na oko, Víta Bárty a jeho Věcí veřejných. Proběhlo to tak, že kus VV podpořil vládu (Peakovci) a kus přešel do opozice. Přitom ale z toho kusu v opozici někteří vládu taky podpořili. Aby bylo stoprocentně jisté, že nepadne. Je jasné, že tady něco nehraje, že to není opozice, když její malá část podporuje vládu.

Martin Fendrych: Vláda zeslábla, kmotři posílí. @ tyd

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Martin Fendrych, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Top posts
Duben 2012
M T W T F S S
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,069 hits @ this blog
%d bloggers like this: