Martin Fendrych: Vláda zeslábla, kmotři posílí

Pokračování nečaso-kalousko-peakovců je nemilé i z jiného důvodu. Posilují komunisti. Sílí hlasy, že demokracie se přežila, že nefunguje. A právě toto vyslovení důvěry může být dobrým příkladem. Proč? – Oč šlo v poslední krizi? Zbavit se alespoň před veřejností, na oko, Víta Bárty a jeho Věcí veřejných. Proběhlo to tak, že kus VV podpořil vládu (Peakovci) a kus přešel do opozice. Přitom ale z toho kusu v opozici někteří vládu taky podpořili. Aby bylo stoprocentně jisté, že nepadne. Je jasné, že tady něco nehraje, že to není opozice, když její malá část podporuje vládu.

Martin Fendrych: Vláda zeslábla, kmotři posílí. @ tyd

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Martin Fendrych, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
Po Út St Čt So Ne
« bře   kvě »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,547 hits @ this blog
%d bloggers like this: