Komsomolské klávesnice s protiúkolem

Celodenní sněmovní rozpravu před hlasováním o důvěře koaliční vládě jsem sledoval jen s drobnými přestávkami. Mám přesný subjektivní obraz toho, co se tam dělo. Stejně tak toho, o co rozhodně nešlo. O tom především zpravují zdejší prémiová média. Navádí veřejnost na falešnou stopu panoptika levicových tlučhubů, kteři zdržovali od seriozní, odpovědné a státotvorné práce naše opravdové hrdiny doby. Pak už to bylo jen o Bártově pohřební kytici, kterou položil na lavici před manželčinu údajnou exkamarádku Peake a o pokleslých bonmotech místo analýzy. Jako mašlička pak přišly hodinky Breitling řady Avenger za 120.000 korun od příbuzných na ruce šéfa odborů Dufka.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: