Zas‘ už nechápu

Mám rád jednu foto značku. Od její místní afilace s. r. o. přišel email, že konečně spustili blog. Jeho duší je šéfredaktor bývalého foto časopisu. Potud bez problému. Tak nakouknu. Design jde. Ale vzápětí si všimnu, že kromě odkazu na sledování přes Twitter a nebo timeline na Facebooku zde neexistuje žádná možnost si objednat upozornění na nové příspěvky. Ani RSS, ani emailová avíza. Tohle nikdy nepochopím. Firmy utrácí miliony za propagaci a moderní komunikační technologie, ale přitom se klidně vzdají nejklasičtějších komunikačních e-kanálů. Dlouholetí platící zájemci o značku asi nebudou ti, kteří celé dny visí na real time potrubí.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,441 hits @ this blog
%d bloggers like this: