Martin Fendrych: Bártovina. Nečasovina.

Na veřejnost tyhle přemety působí strašně. Na mě působí strašně. Křičet skoro hystericky, že Peake musí mít klub, přes to premiérské audi nejede, a když ho nemá, tak vycouvat, stáhnout ohon – hanebné.
Divák, který je bohužel do jisté míry na lidech jako Nečas závislý (je jimi ždímán), si čím dál víc uvědomuje, jací jsou to hadři, že postrádají charakter, mužnost, sílu, odvahu, že jim nejde o nic jiného, než se tam za každou cenu udržet – a šmytec. Je to nesmírně potupné, ale Nečas a spol. se necítí ani tupí, ani potupeni. My jsme jim naprosto lhostejní, my jsme jim šumák, šumák všech šumáků.

Martin Fendrych: Bártovina. Nečasovina. @ tyd

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with: , ,
Zasláno do Government, Martin Fendrych, ODS, Politics, Prime Minister, Quotes, Týden, TOP09, VV

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,441 hits @ this blog
%d bloggers like this: