Ivan Vilím: To je velmi hanebný výsledek vašeho dvouletého vládnutí!

Svou politikou jste způsobili to, že občané ztratili důvěru ve stát a jeho instituce, že se v důsledku toho aktivizují různé extremistické až fašizoidní skupiny a roste kriminalita a hlavně že komunistům rapidně stoupají preference. To je velmi hanebný výsledek vašeho dvouletého vládnutí. To nepadá jen na vaši hlavu, ale i na hlavu premiéra Nečase, prosím vás, vyřiďte mu to.

Drábek se v 8 bodech krom jiného dozvěděl, že rozvrátil slušně zavedený systém služeb pro nezaměstnané, že pohrdá pracovníky úřadů práce nebo že si plete sociální služby s kasárnami. Vilím je v čele litoměřického pracovního úřadu 17 let. I když sám volil TOP 09, přesto se netajil názorem, že Drábek je prvním ministrem, se kterým se nedá spolupracovat.

Ivan Vilím, ředitel litoměřického ÚP: To je velmi hanebný výsledek vašeho dvouletého vládnutí! @ akt

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with: , ,
Zasláno do Aktualne.cz, Government, Ministry of Labour and Social Affairs, Politics, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
Po Út St Čt So Ne
« bře   kvě »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,547 hits @ this blog
%d bloggers like this: