Dýškaři

Ačkoliv to nevyhledávám, narazil jsem v krátkém čase na diskuze o spropitném a potažmo podnikání. Protože tam byli Češi, třebaže někteří momentálně z různých koutů světa, jako naprosto vždy – tím myslím opravdu, ale opravdu sto procent – to byly debaty, které nezkušenému člověku buď zvedají kufr a nebo tlak. Obsahovaly velmi podobný cynismus jako chaty o bezdomovcích a žebrajících na veřejnosti. Vzhledem k tomu, že se tam pohybuje zhruba stejná sorta lidí jako v sekcích komentářů místních zprávových a blogovacích portálů, je docela s podivem, kde bere odvahu kritizovat vrcholové politiky. V komparaci jsou to zářivé hvězdy zdejší rádoby intelektuální spodiny.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
Po Út St Čt So Ne
« bře   kvě »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,546 hits @ this blog
%d bloggers like this: