Dýškaři

Ačkoliv to nevyhledávám, narazil jsem v krátkém čase na diskuze o spropitném a potažmo podnikání. Protože tam byli Češi, třebaže někteří momentálně z různých koutů světa, jako naprosto vždy – tím myslím opravdu, ale opravdu sto procent – to byly debaty, které nezkušenému člověku buď zvedají kufr a nebo tlak. Obsahovaly velmi podobný cynismus jako chaty o bezdomovcích a žebrajících na veřejnosti. Vzhledem k tomu, že se tam pohybuje zhruba stejná sorta lidí jako v sekcích komentářů místních zprávových a blogovacích portálů, je docela s podivem, kde bere odvahu kritizovat vrcholové politiky. V komparaci jsou to zářivé hvězdy zdejší rádoby intelektuální spodiny.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
M T W T F S S
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,096 hits @ this blog
%d bloggers like this: