Opravdový přítel

Když se po bondovce u mobilních telefonů objevilo bluetooth sluchátko, byla z toho módní vlna. Najednou se nešlo vyhnout všude přítomné spoustě noviců osamoceného hlasitého blábolení, kteří jako kdyby vystoupili od zastarávajících handsfree modelů ve svých plechovkách. Chytré telefony mnoha telefonistům vybělily modré zuby a ti znovu objevili manuální práci jako u esemesek. Teď už ale s prsty chycenými v sociálních sítích. Sice sedí v restauraci u společných stolů, ale mnozí pod ním šmrdlají jinam. Často už ani venčení psa není primárně o využití možnosti intimní komunikace s partnerem u nohy, ale o pochoďáku se zatuhlým loktem a přihřívanou kůrou.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
Po Út St Čt So Ne
« bře   kvě »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,547 hits @ this blog
%d bloggers like this: