Jan Burian: Vzpomínka na jeden pláč

A tak jsem se i majitelky fitness centra ptal podobným způsobem – chtěl jsem, aby mi jako podnikatelka vysvětlila, proč dělá to, co dělá, právě tím způsobem, kterým to dělá. Ptal jsem se tak dlouho, až se rozplakala před kamerou a zrušila natáčení.

Pro některé lidi jsem se tehdy stal hulvátem roku. Já, ne ten moderátor, který si posiloval ego žertováním o panenství oné dívky.

Poučení, které z toho všeho plyne, je, že ona otázka „proč děláte to, co děláte, právě tím způsobem, kterým to děláte“ je u nás považována za nemravnou a hlavně nežádoucí.

Jan Burian: Vzpomínka na jeden pláč @ blg

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Jan Burian, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
Po Út St Čt So Ne
« bře   kvě »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,391 hits @ this blog
%d bloggers like this: