Přeběhna

Nakonec, vždyť se tak moc neděje. Nebo on skutečně někdo čekal od děvčátek, která se svlíknou pro billboardy podle údajných dinosaurů, které přicházejí odstranit, něco jiného? Pak by se měl asi nechat vyšetřit. Především se to nedá věřit těm, kteří lístek se jmény této nechutné sebranky hodili do urny. Jsou to podobné krevní skupiny. Trošičku tupoučcí, protože je nejvíc baví se sklouznout po pěkném povrchu, hlavně se moc nezapotit obracením příliš mnoha stránek. Za to hodně kvákat a mít řešení čehokoliv raz dva. Všechno tlačit přes čísla na cenovkách. To se snadno pamatuje a krásně oslepuje ty případně rychleji myslící.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: