Když naléváš, tak lej!

Jsou lidé, které i když zamotáte od hlavy až po paty do igelitu a posadíte je ke stolu s teplou uzeninou nebo pečínkou, spolehlivě vyzdobí svůj oděv mastným Kupkou. Jak? Nikdo neví. Specialisti. Jsou lidé, kteří vypili už pár rybníků a přesto neumí nalít víno z láhve tak, aby si to ubrus nepamatoval. Víno do sklenice obezřetně přibryndávají, aby snad neukápli. Nastává přesný opak. Vyprávět iNárodu, že bezpečnostní – tedy v podstatě policejní – inspekce u zasahujících mundůrů kolem omámeného a prchajícího mazánka nezjistila žádný trestný čin, nezasviní jen ubrus, plukovníku. Nebudete mít dost času sehnat tolik soli, aby ty fleky pustily.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Chyba: Twitter neodpovídá. Prosím, vyčkejte několik minut a obnovte tuto stránku.

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,459 hits @ this blog
%d bloggers like this: