Tučňáci s Letci havarovali

Pennsylvánská série sice neskončila, ale po třech zápasech, navíc dvou doma, dostávají Pittsburghští Penguins od Philadelphia Flyers po zobácích jasně 0-3. Počet branek začíná dosahovat házenkářských parametrů. 3-4, 5-8 a 4-8 dává už skóre 12- 20. Fandové Pens vedou od poloviny druhého utkání vášnivé debaty, zda je hlavní chybou celková koncepce hry, špatná práce směrem dozadu a nebo nesolidní forma gólmana Fleuryho, který si posledními zákroky kariéru nevylepšil. V play off rozhodují drobnosti. Když se ale na dashboardu brankářské jedničky z ničeho nic objeví úspěšnost jen 84.6, 76.7 a 78.6%, je to pomalu na změnu zaměstnavatele.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Ice Hockey, NHL, PHI, PIT

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,465 hits @ this blog
%d bloggers like this: