Myšlenky až do domu

Veřejnoprávní televizní moloch léta tvrdí, že rozlišuje zpravodajství a komentáře a snaží se to dokládat i oddělením nočního pořadu Události, komentáře od večerního Události. Nicméně v denním zpravodajství jsou především politické zprávy nejen převyprávěny nad rámec sdělení faktů už původním reportérem, ale téměř za každou z nich ihned následuje komentář přizvaného údajného experta. Velmi frekventovaní jsou politologové a jiní učenci z pražské Metropolitní univerzity, jejíž otevření zdobila manželka prezidenta a on sám nedávno, jistě jen náhodou, omilostnil tamní zakladatelku a exředitelku odsouzenou k podmíněnému trestu za korupci. Lidé, které přijímala a zaměstnávala, jsou zajisté nezávislí, aby veřejnoprávně komentovali zdejší politiku.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
M T W T F S S
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,069 hits @ this blog
%d bloggers like this: