Myšlenky až do domu

Veřejnoprávní televizní moloch léta tvrdí, že rozlišuje zpravodajství a komentáře a snaží se to dokládat i oddělením nočního pořadu Události, komentáře od večerního Události. Nicméně v denním zpravodajství jsou především politické zprávy nejen převyprávěny nad rámec sdělení faktů už původním reportérem, ale téměř za každou z nich ihned následuje komentář přizvaného údajného experta. Velmi frekventovaní jsou politologové a jiní učenci z pražské Metropolitní univerzity, jejíž otevření zdobila manželka prezidenta a on sám nedávno, jistě jen náhodou, omilostnil tamní zakladatelku a exředitelku odsouzenou k podmíněnému trestu za korupci. Lidé, které přijímala a zaměstnávala, jsou zajisté nezávislí, aby veřejnoprávně komentovali zdejší politiku.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,441 hits @ this blog
%d bloggers like this: