Jan Urban: Soudruh Klaus u sovětských přátel

V pondělí 2.dubna uvedla Klausovu druhou protievropskou knihu ve francouzštině ředitelka pařížského Moskvou placeného propagandistického Institutu pro demokracii a spolupráci Natalia Naročnickaja. Soudruh prezident byl dojat. Zbytek světa mu nechce rozumět, a tak navýsost přátelské přijetí u sovětských přátel dovolilo alespoň na chvíli zapomenout na nepřejícnost imperialistického a rozkládajícího se Západu.

Možná by mohl někdo „unikátnímu člověku“ připomenout, že jde (pozn.: Pobaltí) o spojence České republiky v NATO a Evropské unii. A že kamarádit se s lidmi, pro které je Stalin dodnes „velkým státníkem a vlastencem“, je, alespoň v demokratických poměrech země, která leccos z komunismu ještě pamatuje, lehce nevkusné.

Jan Urban: Soudruh Klaus u sovětských přátel @ blg

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Erik Tabery, Jan Urban, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
M T W T F S S
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,089 hits @ this blog
%d bloggers like this: