Jan Urban: Soudruh Klaus u sovětských přátel

V pondělí 2.dubna uvedla Klausovu druhou protievropskou knihu ve francouzštině ředitelka pařížského Moskvou placeného propagandistického Institutu pro demokracii a spolupráci Natalia Naročnickaja. Soudruh prezident byl dojat. Zbytek světa mu nechce rozumět, a tak navýsost přátelské přijetí u sovětských přátel dovolilo alespoň na chvíli zapomenout na nepřejícnost imperialistického a rozkládajícího se Západu.

Možná by mohl někdo „unikátnímu člověku“ připomenout, že jde (pozn.: Pobaltí) o spojence České republiky v NATO a Evropské unii. A že kamarádit se s lidmi, pro které je Stalin dodnes „velkým státníkem a vlastencem“, je, alespoň v demokratických poměrech země, která leccos z komunismu ještě pamatuje, lehce nevkusné.

Jan Urban: Soudruh Klaus u sovětských přátel @ blg

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Erik Tabery, Jan Urban, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
Po Út St Čt So Ne
« bře   kvě »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,547 hits @ this blog
%d bloggers like this: