Prádelny a čistírny

Ve včerejších Událostech, komentářích se debata mezi předsedkyní sněmovny a 1. místopředsedkyní ODS Němcovou a senátorem a místopředsedou ČSSD Dienstbierem svezla na poměřování etiky jejich zavrženíhodných partají. Dienstbier se chlubil Stanislavem Grossem, který odstoupil z postu premiéra i bez trestního stíhání. Němcová se ohrazovala: Co jste udělal proto, abyste jeho případ dostal k soudu? Klausova příznivkyně, která je v politice celá léta a dokonce se o ní několik let mluví jako o možné kandidátce ODS na prezidentku státu, si ještě v roce 2012 dovolí nahlas myslet, že politik dostává jiného člověka před soud. Působivá pravicově konzervativní výpověď o této gubernii.

16.04.2012 | Němcová do primárek ODS na funkci prezidenta republiky nepůjde. @ ctk

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,445 hits @ this blog
%d bloggers like this: