Martin Fendrych: Nemáme vládu zákona. Odposlechy jsou dalším důkazem.

Podstatné je, že těm nahrávkám věříme. Zapadají do informací o pražském magistrátu. Že BIS o Janouškovi a Bémovi věděla, takže o nich věděl i Topolánek. Jistě i policie. A nic se nedělo. Janoušek měl dál obří vliv, Bém ztratil sílu, ale v klídku poslancuje za ODS ve sněmovně. Praha vytunelovaná. A ještě něco: někdo nahrávky pustil ven a něco tím sleduje. Co?
Možná se objevily, aby přebily jinou ošklivou kauzu. Ta se buď teprve objeví, nebo už běží. Může jít o soud nad Bártou. Líčení se superguru, to byla síla, vyžadovala odolné žaludky. A teď tu najednou máme pět let starou kauzu, která ukazuje na více méně odstaveného politika ODS, na modrého dinosaura. Možná si máme myslet, že ty Věci veřejné nejsou tak strašné. Těžko říct. Strašné jsou a ODS taky. Zrovna tak, jako je strašná ČSSD se svou sérií malérů a s vracejícím se exšéfem sněmovny Miloslavem Vlčkem, který kandiduje do Senátu…
Co z nahrávek plyne? Pokud je pořídila BIS, je dobře, že po kmotrech a jejich politicích jde. Za dalších pět let se možná dozvíme, jak premiér Petr Nečas (nebo spíš jeho pravá ruka Nagyová) jednal s Oulickým, Dlouhým, Rittigem či s kým o strategických podnicích a zakázkách.

Martin Fendrych: Nemáme vládu zákona. Odposlechy jsou dalším důkazem @ tyd

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Martin Fendrych, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
Po Út St Čt So Ne
« bře   kvě »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,397 hits @ this blog
%d bloggers like this: