[V]inen & [V]inen & [V]inni . cz

Klaus nebude podle svého mluvčího hodnotit rozhodnutí nezávislého soudu. Nečas: Rozsudek neohrožuje tuto vládu. ČSSD: Nečas byl měl ukončit koalici s VV. Rozsudek je pozoruhodný. Vyslechnout devadesátiminutové odůvodnění a nebo ještě lépe, následně si ho přečíst a promyslet v kontextu reakcí politiků a do médií přizvaných expertů, by mělo patřit do krabičky poslední záchrany inteligentního občana. Z mnoha jen občasných voličů by to mohlo udělat pravidelné tvůrce front před urnami. Je šance, že by jim došlo, že aktuální různobarevná partička pobíračů benefitů už by se ke kormidlu nikdy neměla dostat. Ať si nehodnotí a necítí se ohroženi bez zákonodárné moci.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
Po Út St Čt So Ne
« bře   kvě »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,397 hits @ this blog
%d bloggers like this: