Stát jako živý

Čtvrté patro zvládám jako jediný po svých. S úšklebkem si hned dole ve schodišťové šachtě věžáku potvrzuji, že i po jednadvaceti letech se osmý článek železobetonpádu pořád kývá. Socialismus je v tomto národě zažraný mnohem víc, než jakákoliv jiná špína, ať si kde kdo co chce žvaní na kameru. Po pár sekundách si sedám na plastovou židličku u cílových dveří. Dobíhá individuum v soucit budícím stejnokroji a hartusí, že úředníci začínají až v osm a nesmí být rušeni. Já vím, za šest minut, startuje slovní přestřelku. Se zvukem mého orloje a s Vávrovským Žij! se odvracím a beru za kliku.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,465 hits @ this blog
%d bloggers like this: