Smetiště

Včera primárně politický bulvár iKomsomolciToday přišel v kulturní rubrice s článkem z oblasti současné pop muziky a opatřil ho jen těžko uvěřitelným nadpisem XY jde v Krylových stopách. Napsal protestsong proti politikům. Autor se marně snažil vyvinit hned v úvodu dětským poukazem na to, že zpěvákovým vzorem je právě písničkářská legenda a básnický gigant. Pozoruhodným detailem je, že vedle článku je publikován celý písňový text, u kterého je ale uveden jako zdroj Facebook. Možná se tento profláknutý kanál zpravodajců snaží před pouličním protivládním závěrem dubna v rozjitřené společnosti vzbudit dojem, že v gubernii snad existuje underground, nebo dokonce disent. Trapné.

O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
Po Út St Čt So Ne
« bře   kvě »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,230 hits @ this blog
%d bloggers like this: