Smetiště

Včera primárně politický bulvár iKomsomolciToday přišel v kulturní rubrice s článkem z oblasti současné pop muziky a opatřil ho jen těžko uvěřitelným nadpisem XY jde v Krylových stopách. Napsal protestsong proti politikům. Autor se marně snažil vyvinit hned v úvodu dětským poukazem na to, že zpěvákovým vzorem je právě písničkářská legenda a básnický gigant. Pozoruhodným detailem je, že vedle článku je publikován celý písňový text, u kterého je ale uveden jako zdroj Facebook. Možná se tento profláknutý kanál zpravodajců snaží před pouličním protivládním závěrem dubna v rozjitřené společnosti vzbudit dojem, že v gubernii snad existuje underground, nebo dokonce disent. Trapné.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
M T W T F S S
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,083 hits @ this blog
%d bloggers like this: