Martin Fendrych: Krize nekončí. Krize trvá.

Hodnoty se otočily hlavou dolů. Kdo by mohl být spokojen, že se zase zvedne daň z přidané hodnoty? Že jako zaměstnanec odvede víc na zdravotní pojištění a bude brát nižší plat? A pokud je schopen si vydělat nad sto tisíc, zkásnou ho naši "pravičáci" o sedm procent za trest? Vidí důchodci, kterým se omezuje už tak chabá valorizace chabých důchodů, toto řešení jako konec krize? Leda by upadli na hlavu.

Nic se neděje s ministerstvem práce a sociálních věcí, ač se tam zjevně odehrává malér okolo sociálních dávek. A zase podivná státní zakázka: něco tu fungovalo, to bylo náhle zrušeno, vypovězeno, vybrána nová firma – a ono to přestalo fungovat. Vláda nám ale neustále tvrdí, že je všecko v pořádku. Není. Je to krize, která trvá. A možná to bylo svinstvo, které onu krizi způsobilo. Nic se nelepší.

Martin Fendrych: Krize nekončí. Krize trvá. @ tyd

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Martin Fendrych, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
Po Út St Čt So Ne
« bře   kvě »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,391 hits @ this blog
%d bloggers like this: