Martin Fendrych: Krize nekončí. Krize trvá.

Hodnoty se otočily hlavou dolů. Kdo by mohl být spokojen, že se zase zvedne daň z přidané hodnoty? Že jako zaměstnanec odvede víc na zdravotní pojištění a bude brát nižší plat? A pokud je schopen si vydělat nad sto tisíc, zkásnou ho naši "pravičáci" o sedm procent za trest? Vidí důchodci, kterým se omezuje už tak chabá valorizace chabých důchodů, toto řešení jako konec krize? Leda by upadli na hlavu.

Nic se neděje s ministerstvem práce a sociálních věcí, ač se tam zjevně odehrává malér okolo sociálních dávek. A zase podivná státní zakázka: něco tu fungovalo, to bylo náhle zrušeno, vypovězeno, vybrána nová firma – a ono to přestalo fungovat. Vláda nám ale neustále tvrdí, že je všecko v pořádku. Není. Je to krize, která trvá. A možná to bylo svinstvo, které onu krizi způsobilo. Nic se nelepší.

Martin Fendrych: Krize nekončí. Krize trvá. @ tyd

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Martin Fendrych, Quotes

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
M T W T F S S
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,067 hits @ this blog
%d bloggers like this: