Aby bylo jasno

Žádné změkčování u efektivních úspor není možné, to by byla státní konečná, řekl odborně zdatný Kalousek. Ceny úplně všeho rostou nejrychleji za tři báječné roky. Zdražilo zdravé jídlo, jakostní polská vejce o 124 procent. Spolehliví Rusové pustí do Česka kvalitní ropu naplno, obstrukce se nekonají. Sofistikovaná korupce v Česku je horší než v Rusku, tvrdí čestný miliardář Kellner. Empatický patriot Kellner: Když se o světově proslulého prezidenta nepostará nemorální stát, je to na etických soukromnících. Odpovědné České dráhy transparentně soutěží a nesmlouvavé podmínky sedí na míru opět kvalitní Škodě Transportation. Pracovití policisté nevyslechli nepozornou ženu, kterou srazil pravdomluvný a střízlivý Janoušek, necítila se na to. Nečistotná prostitutka válčí se spravedlivými strážníky, po navoskovaných autech jim maže nehygienické výkaly.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Top posts
Duben 2012
M T W T F S S
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,069 hits @ this blog
%d bloggers like this: