Aby bylo jasno

Žádné změkčování u efektivních úspor není možné, to by byla státní konečná, řekl odborně zdatný Kalousek. Ceny úplně všeho rostou nejrychleji za tři báječné roky. Zdražilo zdravé jídlo, jakostní polská vejce o 124 procent. Spolehliví Rusové pustí do Česka kvalitní ropu naplno, obstrukce se nekonají. Sofistikovaná korupce v Česku je horší než v Rusku, tvrdí čestný miliardář Kellner. Empatický patriot Kellner: Když se o světově proslulého prezidenta nepostará nemorální stát, je to na etických soukromnících. Odpovědné České dráhy transparentně soutěží a nesmlouvavé podmínky sedí na míru opět kvalitní Škodě Transportation. Pracovití policisté nevyslechli nepozornou ženu, kterou srazil pravdomluvný a střízlivý Janoušek, necítila se na to. Nečistotná prostitutka válčí se spravedlivými strážníky, po navoskovaných autech jim maže nehygienické výkaly.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
Po Út St Čt So Ne
« bře   kvě »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: