Díra

Průšvih s odposlechy pořízenými státní tajnou službou – na trapné pochybnosti o zdroji se mohou chytat jen velmi nedůvtipní lidé – jejich prodejem – je jedno, jestli byly poskytnuty za platbu a nebo protislužbu ne-/činnosti – a především zmanipulovanou publikací jejich fragmentů bez plnohodnotného kontextu podivnými mainstreamovými médii, dal vzniknout mnoha komentářům. Většina autorů se děsí toho, kam až to může zajít. Tam, kam bude chtít nedemokratické společenství jednotlivců. ‘Odposlechy’ budou zřejmě prováděny až do doby, než budou myšlenky běžně čitelné mezi lidmi a tedy z podstaty jejich existence veřejné. Rozhodovat o celém životním cyklu ‘odposlechů’ bude vždy nespolehlivý jedinec. Nevolený. Určený. Neveřejný.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
Po Út St Čt So Ne
« bře   kvě »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,547 hits @ this blog
%d bloggers like this: