Vylízaná šlechtična

Tenisté jsou sportovní šlechta. Vysoce technický sport, navíc historicky vybavený noblesou a nejen psanými etickými pravidly. Dnes je díky prudkému vzestupu komercionalizace v posledních padesáti letech jinde. Mužská světová osmička klidně veřejně obviní čtyřiadvacítku, že jí u sítě po pětihodinovém zápasu nastrčila k pozdravu ztopořený prostředníček a nadávala do smradlavých pičí, ačkoliv nikdo jiný to ani neviděl, ani neslyšel. Obviněný to popírá [*]. Ženská trojka zase hraje v jedné z nejstupidnějších reklam. Zatímco klidně odpočívá na židli vedle kurtu, na tabuli jí naskakují fiftýny a hlas propagující banku oblbuje svět, že lze docílit profitu bezpracně. Je vážně tak chudá? Nebo jednoduchá?

[*] 30.5.2012: Štěpánek konečně uznal chybu a Tipsarevičovi se omluvil. @ idn

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,459 hits @ this blog
%d bloggers like this: