Číšník

Úhlavní přítel modrého správňáka, který se jen drobným nedotažením podle vzoru druhé instalace moskevského tatrmana na Hrad nestal předsedou partaje s nejvyšším objemem sponzorských peněz od poctivých podnikatelských jednotek nejen z této gubernie, byl na mimopražském policejním výslechu kvůli způsobené dopravní nehodě a následné sérii svých trestných činů a přestupků. Podle blikajícího bulváru odmítl vypovídat. Toho stejného, který se kdysi dohodl s tatrmanem. Tištěnému bulváru pokrmový roznašeč údajně prozradil, že slavil, auto vytáhl kvůli kamarádovi, protože ho nenapadlo, že by mohl použít taxík. Nevěděl, že ženu zranil, protože by ji jinak určitě pomohl. Před policií rozhodně neutíkal. Kampaň na prudko.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,433 hits @ this blog
%d bloggers like this: