Obyčej

Státní instituci havarovalo datové úložiště. Tisk zmiňoval rozsáhlou technickou havárii. Ředitel sdělil, že co se stalo, je skutečně velmi neobvyklé a renomované firmy nejsou schopny hlavní příčinu havárie identifikovat. Byly postiženy i zálohové systémy a tak nelze dříve vložená data obnovit. Až na statickou domovskou stránku přestal být dostupný také web. V této chýši marnosti se ročně pár tisíc krát žádá o granty za vice než dvě miliardy korun. Předsedu a předsednictvo instituce jmenuje na čtyři roky Vláda ČR, na její chod dohlíží desetičlenná Kontrolní rada, volená Poslaneckou sněmovnou. Ředitelská hlava se plete. U tohoto ‚managementu‘ jsou havárie velmi obvyklé.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
M T W T F S S
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,091 hits @ this blog
%d bloggers like this: