Obyčej

Státní instituci havarovalo datové úložiště. Tisk zmiňoval rozsáhlou technickou havárii. Ředitel sdělil, že co se stalo, je skutečně velmi neobvyklé a renomované firmy nejsou schopny hlavní příčinu havárie identifikovat. Byly postiženy i zálohové systémy a tak nelze dříve vložená data obnovit. Až na statickou domovskou stránku přestal být dostupný také web. V této chýši marnosti se ročně pár tisíc krát žádá o granty za vice než dvě miliardy korun. Předsedu a předsednictvo instituce jmenuje na čtyři roky Vláda ČR, na její chod dohlíží desetičlenná Kontrolní rada, volená Poslaneckou sněmovnou. Ředitelská hlava se plete. U tohoto ‚managementu‘ jsou havárie velmi obvyklé.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
Po Út St Čt So Ne
« bře   kvě »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 146 830 hits @ this blog
%d bloggers like this: