Nevolno

Díky putovnímu amatérskému cirkusu pod značkou VV měl televizní divák po delší době opět možnost vidět během pár desítek minut všechny koaliční týmy v rozšířených sestavách na stranických tiskovkách. Nejen protřelé mediální hvězdy, ale i ten druhý a třetí sled. I když z nich vlastně nikdo nepromluvil do nastrčených mikrofonů, pohled za partajní záclonku mohl být pro mnohé poučný. Když turista zabloudí do neznámé vesnické hospody a po zavření dveří se rozhlédne po zaplněném sále v kouřovém oparu, jen zlomek sekundy mu stačí k tomu, aby si byl jist, u kterých jen z části obsazených stolů nebude volná místa vidět.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,459 hits @ this blog
%d bloggers like this: