náSledovači

Ono se to sice ve zdejších zpravodajských kanálech – volně a bezztrátově zaměnitelné s pojmem kanálech zpravodajců – moc často nepřipomíná, ale je třeba mít na paměti, že stejně jako si Zeman vychoval Grosse, tak současný premiér je produktem Klausovy mateřské školky, která z členů SČSP vyráběla konzervativce. Dokládá to každé jeho mediální vystoupení. Včera ho pozval Moravec na PíáR oběd do své jedinečné státní chajdaloupky opravdové demokracie. Stejně jako hradní tatrman neváhá ani sekundu při bezchybné identifikaci nejlepšího ministra školství a levičáckých šmejdů na snowboardech s baťůžky a plastovými láhvemi, vládní svazák i z rychlíku neomylně pozná mimořádně kvalitního ředitele špiclů.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
Po Út St Čt So Ne
« bře   kvě »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,257 hits @ this blog
%d bloggers like this: