Ouwnři

Zdejší podivná média přichází pravidelně v době, kdy se vládní údajná pravice ocitá mentálně v úzkých na poli ekonomiky, pokud je to s pohodlnou parlamentní majoritou vůbec možné, s živými majiteli zdejších firem. Ať už má článek kamuflovaný jako nezávislý rozhovor jakoukoliv strukturu, výsledným poselstvím je signifikantní poctivost zviditelňovaného podnikatele, jeho celoživotní český patriotismus, obava z jakékoliv levice a otevřená výhrůžka, že jakmile se v návrhu zákonů objeví daňová progrese, firmu přesouvá jinam. Moje celoživotní osobní zkušenost mě ale naučila, že pokud se česko-slovenský podnikatel privátně snaží udělat dojem, jde přes vychloubání se tím, jak daňově vyjebal se státem.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
M T W T F S S
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,070 hits @ this blog
%d bloggers like this: