Ouwnři

Zdejší podivná média přichází pravidelně v době, kdy se vládní údajná pravice ocitá mentálně v úzkých na poli ekonomiky, pokud je to s pohodlnou parlamentní majoritou vůbec možné, s živými majiteli zdejších firem. Ať už má článek kamuflovaný jako nezávislý rozhovor jakoukoliv strukturu, výsledným poselstvím je signifikantní poctivost zviditelňovaného podnikatele, jeho celoživotní český patriotismus, obava z jakékoliv levice a otevřená výhrůžka, že jakmile se v návrhu zákonů objeví daňová progrese, firmu přesouvá jinam. Moje celoživotní osobní zkušenost mě ale naučila, že pokud se česko-slovenský podnikatel privátně snaží udělat dojem, jde přes vychloubání se tím, jak daňově vyjebal se státem.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Duben 2012
Po Út St Čt So Ne
« bře   kvě »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,547 hits @ this blog
%d bloggers like this: