Tam, kde Žbluňk! může znamenat Bzzzzz!

Další den k popukání. Mluvící hlava státní televize po dlouhodobé předpovědi počasí na příští měsíc v předělu prohlásila, že právě diváci slyšeli fakta. V této gubernii se jen výjimečně vyřčené slovo shoduje s tím odposlechnutým a už vůbec ne s tím následně publikovaným. Pochybnosti začínají být už o jednotlivých hláskách. Zda opravdu znamenají to, co znamenaly ještě nedávno. Bumážkový šéf koaliční strany, která produkuje nejlepší ministry školství, uhrančivým pohledem novináře přímo do kamer podepíral svoje slova o tom, že nikdo ze spolustraníků žádné poslance nikdy neodposlouchával a že si naopak nahrávky pořizovali pouze odejití pučisté, kteří chtěli rozložit poslanecký klub.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Březen 2012
Po Út St Čt So Ne
« úno   dub »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,743 hits @ this blog
%d bloggers like this: