Jaromír Hasoň: Komu slouží Randák

Podle hesla „náš platící inzerent, náš pán" se zachovaly i zpravodajské servery, od kterých bychom to nečekali. Co si například může myslet nebohý čtenář iDnes.cz, když se probírá články Adély Paclíkové o pražské dopravě, vedle nichž svítí banner Vaší (nebo naší?) svobody, na jejíchž stránkách je stejná Adéla Paclíková nafocená při schůzce s Karlem Randákem? Na čí straně tedy iDnes stojí? Na straně svého inzerenta (který mediální dům živí), nebo novinářky (kterou mediální dům živí)?
Podobně si Šachta a jeho partneři zaplatili bannery za „naši svobodu" i na dalších zpravodajských serverech, například v Lidovkách.cz na iHNed.cz nebo na České pozici.
Obzvlášť „záhadná" je reklamní kampaň šachtovců na serveru iHNed.cz. Proti Hospodářským novinám, kterým zpravodajský portál patří, a několika jejich redaktorům, podává trestní oznámení bývalý šéf pražských dopravních podniků Martin Dvořák a k podobnému kroku se údajně chystá (jestli už tak neučinila) samotná kancelář Šachta & Partners. Přes Šachtu (pan Šachta prý advokátní kancelář hodlá opustit, ale její název zatím zůstává) a jeho partnery podává trestní oznámení i Ivo Rittig, a to na Nadační fond proti korupci, který zase nakrmil informacemi několik výtisků Hospodářských novin.

Jaromír Hasoň: Komu slouží Randák @ ltn

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do CZE, Ethics, Jobbery, Media, Politics, Press, Quotes, Society

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Březen 2012
Po Út St Čt So Ne
« úno   dub »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: