Premiéry dobíjejte přesně

Když se z premiérského kaftanu vyvlékal socanský běžec s hurvínkovskou vizáží, očekával jsem, že tato podivná kombinace ignorantství, troubovitosti a slabošství se v dohledné době tak vysoko nemůže legálně dostat. To, co tam teď přežívá především díky tandemu Hrad – bezpečnostní agentura, k výše zmíněnému ještě přidalo od svého stranického předchůdce odkoukanou aroganci, sprostotu a nafoukanost na prázdno produkované sebou samotným. O své zbabělosti sice referuje už dvě desetiletí, ale přesto občana musí děsit, když se při interpelacích premiér majoritně nevěnuje přítomnému tazateli, ale očima neustále hledá podporu u svých straníků a u za ním sedícího erárního pokladníka schvalující přikyvování. Trapné.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Březen 2012
Po Út St Čt So Ne
« úno   dub »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,546 hits @ this blog
%d bloggers like this: