Selektivní HighTec

Pokud by vozidlo individuální dopravy nebo kdejaká technická serepetička, která lidstvu vytahuje kapsy, nebyla technicky up-to-date, neměl by její výrobce sebemenší šanci na přežití. Zákazník by se ani nekouk‘ a prodejci by v důsledku toho rovněž oslepli. Autobus šel proti zdi a jeho trosky pohřbily celou třídu malých dětí. V samém centru Evropy. A co se nedočteme. Následky jsou tak tragické proto, že takový běžný prostředek hromadné dopravy – hromadný hrob – se vůbec netestuje, a nebo jen slabě, na čelní náraz. Přestože VPŘED je dominující pohybový vektor. Proč? Je to moc drahé a není to nákupní spouštěč. Inu, pyšná pozemská civilizace.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,089 hits @ this blog
%d bloggers like this: