Selektivní HighTec

Pokud by vozidlo individuální dopravy nebo kdejaká technická serepetička, která lidstvu vytahuje kapsy, nebyla technicky up-to-date, neměl by její výrobce sebemenší šanci na přežití. Zákazník by se ani nekouk’ a prodejci by v důsledku toho rovněž oslepli. Autobus šel proti zdi a jeho trosky pohřbily celou třídu malých dětí. V samém centru Evropy. A co se nedočteme. Následky jsou tak tragické proto, že takový běžný prostředek hromadné dopravy – hromadný hrob – se vůbec netestuje, a nebo jen slabě, na čelní náraz. Přestože VPŘED je dominující pohybový vektor. Proč? Je to moc drahé a není to nákupní spouštěč. Inu, pyšná pozemská civilizace.

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon &  Apple's Stuff.

Posted in 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archives

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 142,625 hits @ this blog
%d bloggers like this: