Na to rovnou zapomeňte

Hned v prvním mediálním vystoupení po sečtení téměř všech volebních okrsků bolševický šéf slovenské vítězné partaje ohlupoval novináře slibem přizvání opozice do kontrolních parlamentních rolí. Aby na něho údajně demokraticky dohlížela. Asi jako u nás. Když včera opozice žádala zařazení dalších – rozumných a slušně vyargumentovaných – bodů na pořad schůze, všechny do jednoho je vládní válcovací většina neschválila. Snažil bych se pochopit i osmdesát procent odmítnutých opozičních návrhů. Ale sto procent? Žádná demokracie, ale klasická diktatura většiny. Navíc poslanci vládní koalice jako roboti stáhli již nahlášené body, které se jim právě nehodily do snědeného krámu. A vládní svazáček se jen šk(odo)lebil.

O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Březen 2012
Po Út St Čt So Ne
« úno   dub »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,230 hits @ this blog
%d bloggers like this: