Paragrafníci

Bývá přínosné, pokud řídící debaty nijak necenzuruje obsah ani formu projevu jednotlivých diskutujících, ale pouze určuje téma, případně jeho směrování. Bez restrikcí. Tak jsme se mohli včera večer seznámit se smýšlením nejvyššího představitele právní školy, která je několik let ve vážných odborně – vzdělávacích i provozních problémech, ale přesto jí byla podivným úřednickým postupem prodloužena akreditace o několik let. Šéf s napucovaným exteriérem lázeňského seladona se domnívá, že členka posudkové komise, která informuje veřejnost o její práci a tedy i zjištěních, je automaticky podjatá. Zdálo se, že by ocenil méně informované občany. Možná následek pobytu venku po zdraví neškodící Černobylské havárii.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Březen 2012
Po Út St Čt So Ne
« úno   dub »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,397 hits @ this blog
%d bloggers like this: