Car s.r.o.

Ministrovi chytrosti by za dnešní výkon měli poděkovat studenti, kteří nestudují na plzeňských právech. Předvedl veřejnosti v praxi, jak by to mohlo vypadat, kdyby byl schválen jeho návrh reformy, včetně otevřeně i skrytě narůstajícího přímého vlivu politiků na řízení jednotlivých vysokých škol. Kupodivu ihned po medializaci prohlášení o prodloužení akreditace mu otevřeně děkoval tleskající a skandující dav nedostudovaných právníků právě ze západočeské školy. Studující mozečky zvláštně vyhodnotily dvě věci. Jejich případné akademické glejty nebudou mít u mnoha zaměstnavatelů a zákazníků ani hodnotu nepopsaného vstupního materiálu. Opravdu nepochopily, že v paragrafovém kejklířství ministra s Hradníkovou podporou sehrály jen roli užitečných idiotů?

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Březen 2012
Po Út St Čt So Ne
« úno   dub »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,546 hits @ this blog
%d bloggers like this: