Jan Urban: Klaus a jeho ústavní šašek

Jak tedy vysvětlí, že rozhodnutí hodnotící komise brněnské právnické fakulty před několika lety konstatovalo, že pokus jeho „znalce ústavního práva“ o habilitační práci nesplňuje ani ty nejzákladnější předpoklady? Jak vysvětlí, že Koudelka měl potíže i s doktorátem? – stačí se podívat na oponentní hodnocení jeho práce profesorem Pavlem Holländrem, DrSc, místopředsedou Ústavního soudu. Ponížený Koudelka se pak neodvážil pokoušet štěstí na právnické fakultě v Praze, a tak se narychlo stal docentem v Bratislavě – samozřejmě s prací o funkci prezidenta v České republice… Právní packal, který od jednadvaceti let sbíral politické funkce a asistentury jenom ze známosti – to je Zdeněk Koudelka. To, co předkládá Václav Klaus, je v tomto případě urážkou Senátu. A Senát by se měl vážně zabývat myšlenkou Petra Pitharta zahájit šetření prezidentova ohrožování ústavního pořádku země.

via: blog @ aktualne.cz

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with: , , , , ,
Zasláno do CZE, Diary, Jan Urban, Politics, President, Quotes, Senat

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Březen 2012
Po Út St Čt So Ne
« úno   dub »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,743 hits @ this blog
%d bloggers like this: