Nahnilý vševěd

Nejmedializovanější prokurátor si udělal veřejnoprávní podvečer. Z dvacetiminutovky vyplynulo, že má vlastně jediný problém. O tajné akci baťůžkářů bojujících proti organizovanému zločinu za soumraku na prokuratuře nevěděl. A údajně vědět musel. Pokud by byla legální. To stojí za pozornost. Pokud připustíme, že pravda je přesně na opačné straně hřiště, tedy že on je ten zločinně organizovaný, v podstatě tvrdil a několikrát tuto myšlenku mezi řádky zopakoval, že v tomto státě neexistuje legální možnost, jak by mohl být realizován službou, aniž by o tom věděl. Proto se cítil ohrožen a hledal s videem záchranu u novinářů a ne u policie. Hezké, že?

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,096 hits @ this blog
%d bloggers like this: