Nahnilý vševěd

Nejmedializovanější prokurátor si udělal veřejnoprávní podvečer. Z dvacetiminutovky vyplynulo, že má vlastně jediný problém. O tajné akci baťůžkářů bojujících proti organizovanému zločinu za soumraku na prokuratuře nevěděl. A údajně vědět musel. Pokud by byla legální. To stojí za pozornost. Pokud připustíme, že pravda je přesně na opačné straně hřiště, tedy že on je ten zločinně organizovaný, v podstatě tvrdil a několikrát tuto myšlenku mezi řádky zopakoval, že v tomto státě neexistuje legální možnost, jak by mohl být realizován službou, aniž by o tom věděl. Proto se cítil ohrožen a hledal s videem záchranu u novinářů a ne u policie. Hezké, že?

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: