Jen konstruktivně, soudruzi

Dneškem začal Týden neklidu. Studenti a akademici budou protestovat proti chystaným reformám veřejných vysokých škol. Protestními průvody, přednáškami, promítáním a happeningy. Hlas podkreslující televizní reportáž zmiňoval představitele jedné z univerzit, který prohlásil, že není proti protestům, ale že ho o nich nikdo z organizátorů konkrétně neinformoval. A pak údajně dodal, že také doufá, že se nebudou objevovat útoky proti konkrétním osobám a institucím. Čili, klidně si zaprotestujte, ale hlavně nikoho nejmenujte. To mi nezní jako názor nezávislého akademika. Spíš mi to připomíná bolševiky s jejich Dělaly se chyby. My se kritice nebráníme, ale musí být konstruktivní. Jinak řečeno, hlavně neúčtovat.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,070 hits @ this blog
%d bloggers like this: