Jen konstruktivně, soudruzi

Dneškem začal Týden neklidu. Studenti a akademici budou protestovat proti chystaným reformám veřejných vysokých škol. Protestními průvody, přednáškami, promítáním a happeningy. Hlas podkreslující televizní reportáž zmiňoval představitele jedné z univerzit, který prohlásil, že není proti protestům, ale že ho o nich nikdo z organizátorů konkrétně neinformoval. A pak údajně dodal, že také doufá, že se nebudou objevovat útoky proti konkrétním osobám a institucím. Čili, klidně si zaprotestujte, ale hlavně nikoho nejmenujte. To mi nezní jako názor nezávislého akademika. Spíš mi to připomíná bolševiky s jejich Dělaly se chyby. My se kritice nebráníme, ale musí být konstruktivní. Jinak řečeno, hlavně neúčtovat.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,546 hits @ this blog
%d bloggers like this: