Gangsta spíč

V každém rozsudku je někdo poškozený. Tuhle nehoráznost vypustil v přímém přenosu z Moravcovy nedělní chajdaloupky šéf poslaneckého klubu modrých čímanů při jedné z nejtrapnějších debat přenášených éterem v krátké historii českého veřejnoprávna. O udělování prezidentských milostí. Působí jako citát ze sebraných muklovských spisů, který je k nalezení hned pod jiným moudrem o tom, jak jsou všichni za katrem nevinní. Ale má to asi svoji konzistenci, protože jen velmi neinformovaný nepozorník si dnes může myslet, že místní parlamentní politické strany nejsou již více než desetiletí slušně fungujícími zločineckými gangy. Přesto by zákonodárcova buranská exprese měla zaplnit svobodný tisk. Uvidíme zítra.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,547 hits @ this blog
%d bloggers like this: