Vůdník

Život není úplně to nejjednodušší trávení času. Lokálně i planetárně stále někde něco číhá a hrozí. A nebo už devastuje, či alespoň brzdí a blokuje. Naší výhrou v tomto globálním historickém neštěstí je, že jsme si tady v kotlině bez přílivu a odlivu zvolili do čela skutečného vodiče. Milce asertivity. Vzdělané a kultivované. Excelátora zvoucího si svého ministra, kterému se pod rukama rozpadá všechno, na co sáhne a který neumí zadat úřednictvu úkoly, aby se mu vrátily variantní návrhy efektivní strategie, taktiky a především kvalitní dokumenty, co by obstály před soudem, na víkendovou kávu a hraběcí radu: Ministře, uklidni situaci.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,091 hits @ this blog
%d bloggers like this: