Vůdník

Život není úplně to nejjednodušší trávení času. Lokálně i planetárně stále někde něco číhá a hrozí. A nebo už devastuje, či alespoň brzdí a blokuje. Naší výhrou v tomto globálním historickém neštěstí je, že jsme si tady v kotlině bez přílivu a odlivu zvolili do čela skutečného vodiče. Milce asertivity. Vzdělané a kultivované. Excelátora zvoucího si svého ministra, kterému se pod rukama rozpadá všechno, na co sáhne a který neumí zadat úřednictvu úkoly, aby se mu vrátily variantní návrhy efektivní strategie, taktiky a především kvalitní dokumenty, co by obstály před soudem, na víkendovou kávu a hraběcí radu: Ministře, uklidni situaci.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,240 hits @ this blog
%d bloggers like this: