Dělníci spravedlnosti

Místnímu montážníkovi, který se vrátil nezraněn z ranní směny přes pár výčepů s televizí, asi při pohledu na zdejší společenské dění během posledního pracovního dne ztuhl draze zaplacený chmelový úsměv. Jeden z prokurátorů, kterému právě soudně otrnulo, se vrhl do spleti zářivou vlastní budoucností projasněných chodeb a hned z toho rezultoval krátkometrážní němý dokument, se kterým se vzápětí pochlubil na tiskovce. Na to obratem zareagoval svou tiskovkou nadřízený prokurátor, který udělal nejasno obviněním toho prvního z prozrazení utajované akce bezpečnostních složek, jejichž příslušníci se nocí proháněli prokuraturou. Kolbenkář se u nočního guláše se šesti musí ptát: Tomu říkáte demoGracie, soudruzi?!

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,083 hits @ this blog
%d bloggers like this: