Dělníci spravedlnosti

Místnímu montážníkovi, který se vrátil nezraněn z ranní směny přes pár výčepů s televizí, asi při pohledu na zdejší společenské dění během posledního pracovního dne ztuhl draze zaplacený chmelový úsměv. Jeden z prokurátorů, kterému právě soudně otrnulo, se vrhl do spleti zářivou vlastní budoucností projasněných chodeb a hned z toho rezultoval krátkometrážní němý dokument, se kterým se vzápětí pochlubil na tiskovce. Na to obratem zareagoval svou tiskovkou nadřízený prokurátor, který udělal nejasno obviněním toho prvního z prozrazení utajované akce bezpečnostních složek, jejichž příslušníci se nocí proháněli prokuraturou. Kolbenkář se u nočního guláše se šesti musí ptát: Tomu říkáte demoGracie, soudruzi?!

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,397 hits @ this blog
%d bloggers like this: